У Польщі завершили ексгумацію загиблих у катастрофі під Смоленськом

Польська прокуратура провела останню процедуру ексгумації останків загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня 2010 року.Про це повідомляє  ТАСС.

Остання, 83-а за рахунком, ексгумація була проведена в середу ввечері в Гданську. Прокуратура не розкриває ніяких деталей.

Рішення ексгумувати тіла всіх жертв катастрофи для потреб слідства було прийнято в червні 2016 року. Як вважають в польській прокуратурі, “всебічні патолого-анатомічні дослідження в галузі токсикології і ДНК з використанням комп’ютерної томографії матимуть важливе значення для визначення характеру отриманих жертвами поранень і причин їх смерті, а також відновлення ходу катастрофи і її причин”. Стверджується, що це допоможе перевірити і основні версії слідства, “незважаючи на те що з моменту трагедії минуло кілька років”.

Під час проведення ексгумації і судмедекспертиз 77-ти жертв Смоленської катастрофи було виявлено 69 фрагментів тіл 26 осіб, які були в трунах інших людей.

10 квітня 2010 року в катастрофі Ту-154 в Смоленську загинули 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качинський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму та Сенату, а також польського духовенства, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качаровський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *