У міській раді Тернополя зазначають, що купатись у ставі цілком безпечно

Купатись у Тернопільському ставі – безпечно. Саме так зазначають у міській раді і кажуть, що через спеку та зливи там був підвищений вміст мікроорганізмів, проте зараз став проходить природнє очищення.

Зокрема, за словами начальника відділу охорони та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислава Левчука, зростання кількості певних мікроорганізмів на певних ділянках озера спостерігається щороку, зокрема, через погодні умови, а знайдені мікроорганізми не викликають ніяких хвороб.

Моніторинг якості води у Тернопільському ставі зараз проводять щоденно. Воду перевіряють на якість і на наявність у ній тих чи інших мікроорганізмів.

– Якраз забір проб води припав на пік жари і на зливи. Відповідно, така ситуація відбувається щорічно після подібних природніх явищ, – розповів у ефірі каналу ТВ-4 начальник відділу охорони та медичного забезпечення ТМР Ростислав Левчук. –  На сьогоднішній день ситуація стабільна, озеро проходить очищення природним способом і найближчим часом будуть оприлюднені результати нових бактеріологічних досліджень води озера.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *