У міській раді пояснили, чому в деяких аптеках не діє “Картка тернополянина”

Тернополяни скаржаться на роботу соціальних аптек на вулиці 15 квітня. Люди зазначають, що там не можна скористатись “Картками тернополянина” і отримати знижки на ліки. У міській раді перевірили цю інформацію. З’ясувалось, що у місті відкрились комерційні заклади, які називають себе “соціальними аптеками” і не мають жодного відношення до проекту міської ради.

– Перевіркою було встановлено, що у місті є дві аптеки, які самовільно вчепили табличку “соціальна аптека”, хоч і не мають відношення до проекту, який започаткувала міська рада. Це окремі комерційні аптеки, які продають ліки за комерційними цінами і там не діє “картка тернополянина”. Тому прошу жителів міста бути уважнішими. Крім того, інформацію про аптеки, де працює “картка тернополянина”, можна отримати на сайті міської ради або за номером телефону гарячої лінії 15-80, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, що городяни, які мають “Картки тернополянина”, можуть отримати до 12% знижки у мережі аптек в Тернополі. До проекту уже долучилось більше 44 аптек.

«Соціальну картку» можуть отримати соціально-незахищені мешканці міста, які стоять на обліку в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *