У Луцьку дізнались про демократичні вибори по-кенійськи

Увечері 4 грудня лучани знову зібралися на кіноперегляд у рамках ХІІ Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA 2015. Цього разу дивилися кінострічку «Цап за голос».

«Фільм дуже смішний, гумористичний, хоча порушує не дуже смішну тему. І ця тема залишається дуже актуальною не тільки для Кенії, а й для нас», – розказує організаторка заходу Богдана Стельмах.

Це історія про двох кандидатів і одну кандидатку, про те, якими методами діти впливали на своїх однолітків, про способи підкупу виборців і те, як заслужити голоси. Порушує фільм і тему рівності прав жінок і чоловіків, яку раніше обговорювали на першій в Луцьку медіа-кав’ярні.

Під час перегляду глядачі поділилися на три команди і кожен прискіпливо слідкував за своїм кандидатом. По закінченню на обговоренні кожен висловив свої симпатії чи антипатії, обговорили побачене.

«Дівчина була єдиною, хто голосує не за кар’єру, а за всіх дівчат, щоб захищати їхні права. Вона єдина, хто не переслідував власні цілі», – зауважив відвідувач Дмитро Гузачов.

«Це бідна країна. Їм дай шматочок і вони підуть за тією людиною, яка їм щось дає. Ось тим і виграв Салід, він був ефектний», – висловилася відвідувачка Богдана Бєлая.

Відвідувачка Анна Терепа говорила про третього кандидата Гарі: «Чому не виграв Гарі? Тому що, на мою думку, він дуже йшов на пролом. Прийшов, того козла показав: от вам м’ясо, голосуйте за мене, бо я вам дав м’ясо. А люди, навіть бідні, не люблять, коли їх купляють».

Джерело: hromadske.volyn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *