У «ДНР» задумали нову міжнародну провокацію проти України (ДОКУМЕНТ)

У терористичній «ДНР», як раніше в «ЛНР», розробляють за вказівкою Кремля плани, як дискредитувати Україну в очах міжнародної громадськості. Для цього терористи готові перекручувати факти, підтасовувати їх і відверто брехати.

Так зване «Міністерство держбезпеки ДНР» готує обвинувальну кампанію проти української сторони. Зокрема, планується звинуватити українську владу в «викраденні» 68 дітей-сиріт, яких евакуювали із зони бойових дій влітку 2014 року. Про це йдеться в документі, який надіслало виданню informator.lg.ua закрите джерело, наближене до «силовиків ДНР».

«Доповідаю, що нами готується інформаційна акція за фактом «викрадення» українською стороною 68 дітей-сиріт, які на початок бойових дій влітку 2014 року перебували на оздоровленні в одній зі здравниць міста Святогірська і були евакуйовані окупаційною владою на підконтрольну Україні територію. Так, згідно з затвердженим планом, цей факт буде використаний як черговий інформаційний привід для звинувачення української сторони у порушенні прав людини і дитини», – йдеться в документі, який бойовики готували для так званого «глави ДНР» Оллександра Захарченка.

ДНР-документ про провокацію проти України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *