У ДНР розповіли “правду” про замах на Моторолу

Напередодні на території донецької травматологічної лікарні невідомі скоїли вибух тільки з однією метою – щоб налякати Арсенія Павлова (Моторолу).

Про це в інтерв’ю Співрозмовнику розповів Олександр Ходаковський, командир батальйону “Схід”, пише сайт Електорат з посиланням на Politic.kiev.ua.

За його словами, вибух прогримів у п’ятницю вранці, коли з території лікарні виїжджав Моторола, який відвідував лікарів через проблеми з оком. Вибухівку заклали заздалегідь, ближче до лісонасаджень, зазначає Ходаковський. Потужність вибухового пристрою поки не визначили, під час вибуху по чистій випадковості ніхто не постраждав – були пошкоджені лише кілька авто. Ходаковський впевнений, що хтось зазіхав на Павлова, оскільки вибуховий пристрій спрацював в той момент, коли повз проїжджав Моторола.

Найімовірніше, за бойовиком велося стеження. Ходаковський вважає, що Моторолу хотіли просто залякати, оскільки потужність вибуху не була надто великою. Від вибухової хвилі розбилося лобове скло в автомобілі, в якому їхав Павлов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *