У дитячому таборі «Едельвейс» пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

За повідомленням сайту МОЛНИЯ INFO, рятувальники ознайомили присутніх зі специфікою діяльності пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, розповіли про пожежі та надзвичайні ситуації, котрі найчастіше доводиться ліквідовувати рятувальникам.

Фахівці служби порятунку наголосили присутнім про дотримання правил поведінки під час пожежі, виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, поведінку під час перебування у лісових масивах і на водоймах краю влітку.

Вогнеборці провели оперативне розгортання від пожежного автомобіля з подачею води на гасіння умовної пожежі. Коли зі ствола полилася вода, у дітей з’явилося якесь невловиме відчуття особистої присутності при ліквідації пожежі – усі були просто вражені швидкістю і майстерністю, з якою працюють рятувальники. Школярі могли не тільки побачити, а й спробувати самостійно гасити «умовне загорання».

Відбувся конкурс «Спритний рятувальник», який був сприйнятий дітьми на «ура». Звичайно, жоден з учасників не вклався у 45 секунд – час, який дається професійному пожежнику на одягання. Проте було чимало бажаючих спробувати свої сили.

Загалом усе, що побачили та почули діти під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», є дуже повчальним та неодмінно має виконати свою місію: акцентувати увагу на необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності, умінні правильно діяти за будь-яких надзвичайних ситуацій, щоб зберегти своє життя, та, за необхідності, надати допомогу тому, хто її потребує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *