“Туалетний” об’єкт за “Перемогою” зазнає реконструкції (ВІДЕО)

Неабиякого розголосу набула публікація «Туалетний сморід за «Перемогою» на сайті Тернопільське Інформаційне Бюро. Йшлося про жалюгідний стан громадської вбиральні, яка розташована у центрі Тернополя, на бульварі Шевченка, за Українським домом «Перемога».

У критичному матеріалі (як і у численних дописах у соцмережах) справедливо наголошувалось, що категорично не личить Файному місту й надалі терпіти цей «туалетний безлад». Зрештою, після обурення Тернопільського Інформаційного Бюро, історія знайшла продовження у відеопрограмі «Тернопільське життя», редакція якої знайшла фахівця, котрий зміг компетентно розставити крапки над «і»…

Гостем студії став архітектор Тарас Білик, який власне і є автором проекту майбутньої реконструкції нинішньої центральної громадської вбиральні. Упродовж розмови з’ясувалось, що невдовзі малопривабливий «туалетний об’єкт» – перестане ганьбити Тернопіль.

В інтерв’ю архітектор Білик розповів, що ця будівля за «Перемогою» – вже не є комунальним майном, адже, із дотриманням усіх законних вимог, викуплена приватним інвестором. Саме він, новий власник, і має намір навести тут порядок. Для цього і замовив архітектурний проект, який передбачає надати споруді цивілізованого сучасного вигляду.

За участі спеціалістів та громадськості, ідея реконструкції вже отримала схвалення на засіданні містобудівної ради. Зараз триває процес отримання усіх інших необхідних погоджень. Але і сьогодні можна сказати деякі конкретні речі: після реконструкції туалет на цьому місці залишиться, ставши частиною новозбудованого комплексу.

Нова двоповерхова споруда також вміщатиме офісні ділові приміщення та заклад громадського харчування. Суттєвих позитивних змін зазнає і навколишня територія. А площа майбутньої забудови не перевищуватиме існуючих нині земельних меж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *