“Циганку” у 2016 році поділять на шість зон

У 2016 році в Тернополі відновлять та займуться реконструкцією набережної, яку називають “Циганка”. Згідно до концепції, розробленої громадською ініціативою URBAN.te, на місці пустирів та занедбаного простору навколо, пропонується створити нові місця для відпочинку і занять спортом.

Набережну заплановано умовно поділити на шість зон: прогулянкову алею з пристанню, зону тихого відпочинку та скейтпарк, головну площу з пірсом і фонтаном, “Зелений пляж” з рестораном “White Bar” та спортивну зону з дитячим майданчиком.

Усі зони активності за задумом проектантів «нанизуються» на вело-пішохідний шлях, що є продовженням парку ім. Т. Шевченка та частиною пішохідного зв’язку із селом Біла.

– В цьому році на реалізацію данного проекту уже закладено відповідні кошти. Наразі готується проектно-кошторисна документація. Сподіваємось, що вже найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. Внаслідок реконструкції набережної це місце перетвориться на досить таки активний та безпечний громадський простір, – зазначив очільник міста Сергій Надал.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *