Три дитячі поліклініки капітально відремонтували у Тернополі

На ремонти приміщень дитячої комунальної лікарні та поліклінічних відділень з міського бюджету було виділено більше 2 мільйонів 600 тисяч гривень. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. Ще понад 1 мільйон виділили на придбання необхідного обладнання.

За ці кошти капітальні ремонти проведені у поліклініках № 4 на вул. Київській та №2 на бульварі Данила Галицького. До цього часу ремонти у цих дитячих поліклініках не проводилися десятки років.

Після капітального ремонту відновило свою роботу і дитяче педіатричне відділення №3, що на вулиці Миру. Це відділення міської дитячої лікарні обслуговує дітей із масиву Дружба та мікрорайонів Кутківці і Пронятин. Також за бажанням його можуть відвідувати і жителі Петриків.

– В цьому році, так, напевно, співпало, що виповнюється 30 років дитячій лікарні. Власне, хотілось би до тієї дати завершити повністю ремонтні роботи. Тому закінчені повністю ремонти в трьох, у всіх найбільших дитячих поліклініках. Роботи проведені. На жаль, це не є завершення всього, що необхідно ще зробити для поліклінік. Потребують заміни і меблі, придбання оргтехніки, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *