Три мільйони гривень витратять з міського бюджету на ремонт двору на вулиці Протасевича, 22

У Тернополі капітально відремонтують двір та прибудинкову територію на вулиці Протасевича, 22. Загальна вартість ремонту даного об’єкту понад три мільйони гривень. Наразі з міського бюджету на роботи було виділено близько одного мільйона.

Як зазначає очільник міста Сергій Надал, ремонт умовно поділено на декілька черг. Усі роботи обіцяють завершити уже цього року, якщо вистачить коштів.

  • Зараз розпочато першу чергу робіт. Наступним буде зроблено проїзд від об’їзної дороги до двору і поетапно друга і третя черги також будуть завершені. Можливо, якщо не вистачить коштів, то всі три черги не будуть зроблені за один рік. Все залежить тільки від того, наскільки буде достатньо коштів для проведення цих робіт. Проте, сьогодні держава не хоче виділити кошти для пільгового проїзд пенсіонерів та на зарплату вчителям. Тому ми змушені віддати на це гроші, які могли б піти на ремонт двору, – зазначив Сергій Надал.

До слова, в Тернополі також розпочали ремонт біля дамби тернопільського ставу. Через це рух автівок буде частково перекритий. Весь транспорт їздитиме по смугах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *