Торгівельна інфраструктура Тернополя розширюється

Плюс  ще  один  «Продлюкс»

Знана  у Тернополі  фірма – ТОВ «Продлюкс  плюс» – продовжує  розширювати  свою торгівельну  мережу, яка  протягом  десятиліть   набула  популярності  серед  покупців у різних мікрорайонах обласного центру. Без  сумніву, найвідоміший у місті   магазин  мережі – це «Універсам» на вулиці Злуки, а також – супермаркети «Продлюкс», які  давно і  успішно  обслуговують  відвідувачів на вулицях Коновальця,4(Канада)  і 15 квітня 37А ( народна назва «болгарський магазин»).

 

14488821_10208620580249510_2067984025_oДнями  «Продлюкс  плюс» відкрив, а відтак – доплюсував  до своєї  мережі  ще один супермаркет  у мікрорайоні Дружба, за адресою Лучаківського 3В. Знайти  новий магазин «Продлюкс» дуже просто – він розташувався у приміщенні колишнього супермаркету «Київ».

Не варто перераховувати  широкий асортимент  продовольчих  і  промислово-побутових товарів  «Продлюксу» на  Дружбі. Він, цей асортимент, і справді  вельми  насичений і  різноманітний. Краще сказати головне для покупців: у новому  супермаркеті – приємні ціни. І ті тернополяни, які вже встигли побувати у щойновідкритому  магазині, переконались у цьому зекономленими грошима. І загалом – тут  успадковані усі кращі, випробувані часом,  традиції  вже   існуючої мережі: акційне «пом»якшення» цін, система дисконтних карток і традиційні заохочення для постійних покупців.

Коли на  Лучаківського  припинив роботу  супермаркет «Київ»,  у  мешканців сусідніх вулиць Бережанської, Макаренка, Громницького та бульвару Просвіти – виникли  певні незручності. Але зараз на цьому місці  відкрився «Продлюкс» і місцеві жителі  переконались, що назва нового супермаркету  правдиво  говорить сама  за  себе: і  продукти, і ціни на них – люкс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *