Тисячі прочан молитовною пішою ходою вирушили з Тернополя до Зарваниці

Більше тисячі прочан вирушили молитовною ходою з Тернополя на Міжнаціональну прощу в Зарваницю. Спочатку в Архикатедральному соборі відбулася Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ Теодор Мартинюк. Далі паломники вирушили пішою ходою до Марійського духовного центру в Зарваниці.

  • В Тернополі є багато церков, але Зарваниця має особливий статус – це місце, де з’явилась Божа матір, це місце, яке має божу благодать і тому тернополяни сюди приїжджають з особливим духовним і душевним трепетом. Я вітаю усіх прочан. Бажаю під час прощі збагатитись духовно та у спільній молитві зміцнитися, стати сильнішими, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Цьогорічна проща у Зарваниці присвячена Року Божого Милосердя. Прочани молились за мир в Україні. Очолив Святу Літургію Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

До слова, в організації заходу та проведення прощі долучилася Тернопільська міська рада. Зокрема, було надано необхідну кількість автобусів для перевезення прочан та інші потреби, які були необхідні церкві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *