Тимошенко вдалася в крайності та “пригріла” слугу Януковича

Екс-керівник Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк очолив львівську обласну партійну організацію ВО «Батьківщина». Про це повідомила прес-служба партії.

За словами самого пана Михайла, теперішня приставка «в.о.» лише тимчасова, невдовзі це призначення підтвердять на з’їзді. Досі в.о. голови обласної організації «Батьківщини» був Юрій Гудима, який став депутатом Львівської обласної ради.

Здається, люстрації давно пора постукати у двері “Батьківщини”, адже більш одіозного політика годі й шукати. 

Михайло Цимбалюк із липня 2004 р. до січня 2005 р. та із червня по грудень 2010 р. був головою Тернопільської ОДА. Із січня по грудень 2007 р. був начальником головного управління МВС України у Львівській області. Із грудня 2007 р. по березень 2010 р. займав аналогічну посаду у Полтавській області, а у березні 2010 р. знову повернувся до Львова на посаду керівника міліції Львівщини…

Проте давайте про все за хронологією подій…

 

У середині 90-х років Леонід Макарович, після програшу на президентських виборах Кучмі, балотувався по Теребовлянському виборчому округу. На цьому окрузі був нардепом Роман Купер, який несподівано помер. Після “голодної педагогічної ниви” фізкультурник Михайло Цимбалюк перебрався в ДАЇ. Саме з цієї правоохоронної структури він допомагав в кампанії Кравчуку. Кажуть, найбільша користь була з нього як з шофера. Виборча кампанія Кравчука була успішною, він став депутатом, а кар’єра Цимбалюка почала рости, мов на дріжджах, бо Леонід Макарович не забув про свого соратника. Правда, самого Кравчука у Тернополі, м’яко кажучи, не люблять досі. У компанії з Медведчуком, Кравчук у залі ТТБ заявив, що тернополяни хоч раком стануть, а буде так, як вирішать у столиці….

Продовження матеріалів та біографії скандального політика – у наступних наших матеріалах.

 

(За мат. Про Все)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *