Тернополяни вже активно користуються новою зоною барбекю у «Парку здоров’я»

У «Парку здоров’я», який минулого року відкрили на масиві «Дружба», вже працює зона барбекю.  Відпочинкову зону відвідав очільник міста Сергій Надал.

За його словами, роботи у парку тривають і ще до кінця року там буде обладнано нове вуличне освітлення, а також, за побажаннями мешканців, облаштована ще одна пішохідна ділянка.

–          Переконаний, що жителі кожного спального мікрорайону повинні мати відпочинкову зону недалеко від власних будинків. У попередні роки ми облаштовували центральні парки та бульвари у різних мікрорайонах міста, а от на масиві «Дружба» облаштували у Тернополі перший з часів Незалежності парк, – розповідає міський голова Сергій Надал. – На цій ділянці раніше були чагарники та сміття. Мешканці зверталися до міської ради із проханням облаштувати там відпочинкову зону, роботи над якою ми розпочали минулого року.

Реконструкція парку буде тривати й надалі. Зокрема, у мешканців є пропозиції сполучити пішохідними ділянками парк із мікрорайоном «Кутківці», а також облаштувати громадську вбиральню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *