Тернопільський радикал приховує скандальне минуле

Святослав Півторак ще 2010 року балотувався в депутати Тернопільської міської ради по мажоритарному округу від партії Всеукраїнського об’єднання лівих «Справедливість».

 «Вилоносець» Святослав Півторак “прославився” свого часу поборами і конфліктами, працюючи керівником кінотеатру «Перемога» та редакторм комунальної газети «Тернопіль вечірній». Його батько Роман Півторак – з ганьбою полишив очолюване ним училище в Тернополі через постійні скандали і порушені проти нього кримінальні справи, які наразі вже роками мусуються в судах. А знаєте чому? А тому, що ще один Півторак – дядько Святослава і брат Романа Півторака, який є суддею в Тернополі.

Святослав Півторак після звільнення з посади директора КП «Кінотеатр сімейного відпочинку «Перемога» (нині це «Український дім») намагався через суд повернути собі посаду. Звільнили його за розпорядженням міського голови через те, що витратив майже 50 тисяч гривень, призначених для ремонту, на купівлю службового автомобіля. Суд Святослав Півторак програв. Зі слів його наступника Василя Мосули, після 13 місяців роботи Святослав Півторак довів «Перемогу» мало не до банкрутства.

Не пощастило йому й на посаді головного редактора газети міськради «Тернопіль вечірній». Працівники видання у той період через суд добивалися ліквідації заборгованості із зарплати, яка сягала десятків тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *