Тернопільські тепловики на нараді при Міністерстві обговорили проблему централізованого постачання гарячої води

У Міністерстві регіонального розвитку та будівництва відбулася нарада щодо підготовки міст до опалювального сезону. Під керівництвом заступника Міністра представники ОДА з усієї України, профільні заступники міських голів та керівники теплокомуненерго обговорювали  фінансовий стан підприємств, які надають населенню послуги тепло- та водопостачання.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

На нараді зазначалось, що сьогодні практично в усіх містах ці підприємства мають величезні заборгованості за газ, а відтак і не можуть постачати гарячу воду населенню.

На нараді заступник міського голови Владислав Стемковський порушив проблему постачання гарячої води населенню в неопалювальний період.

За його словами, через відсутність затверджених на рівні усієї країни нормативних актів підприємства не можуть вчасно розраховуватися за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» та отримувати ліміти використання газу.

– При використанні газу без лімітів, газооператори вимагають від комунального підприємства оплату на рівні тарифу комерційних підприємств, що двічі вищий, аніж вартість газу, що закладена у тарифах, – наголосив Владислав Стемковський.

Зазначені нормативні акти розробляються на рівні Міністерства, тому, за результатами обговорення, було прийнято рішення пришвидшити цей процес.


ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *