Тернопільські фіскали доводять фірму до банкрутства

Ми вже розповідали про «бєзпрєдєл» працівників слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління державної фіскальної служби у Тернопільській області у їх ставленні до ТОВ ”Мрія Агро Підгайці”. Про “нюанси” ставлення – зараз розповімо детальніше, а самих “ставленників”, враховуючи складність назви їх контори, називатимемо простіше – податкова поліція…

Так от, нагадаємо, податкова поліція несподівано – у жовтні 2016-го року – “наїхала” на ТОВ “Мрія Агро Підгайці” зі сміхотворною підозрою: мовляв, враховуючи ваш врожай-2016, сплатіть податки за такий же, який ви мали б мати у 2015-ому… І всі, документально підтверджені товариством факти про відсутність врожайного прибутку-2015, апріорі слідчими відкидались…

Складається (і небезпідставно) враження, що податківці цілеспрямовано діяли на знищення конкретного місцевого бізнесу. Не виключено, що мали на меті отримати з цього і фінансову користь. Не виключено… Але зараз – тільки про методи, які промовисто свідчать про, м’яко кажучи, заангажованість “операції”….

Податківці добре обізнані у місцевому “сільському менталітеті”. Коли, все, що не робиться у невеличкому населеному пункті, відразу ж стає відомим усім його мешканцям. Тому навмисно і діяли публічно – зухвало: у селах Голгоча і Юстинівка Підгаєцького району Тернопільщини максимально гучно провели обшуки у помешканнях директора ТОВ “Мрія Агро Підгайці” Миколи Слободяна і агронома підприємства Володимира Ходаня. Відразу ж зазначимо (маємо про це достовірну інформацію та свідчення) – нічого кримінального податківці не знайшли. І не могли знайти, бо ніякої “компри” там і не могло бути. ЇЇ просто не існує! І про це фіскали знали, але мета у них була зовсім інша – скомпроментувати підприємців.

Старі, як сталінські репресії, методи. Ви ж подивіться – обшукуємо, значить, злодії. Не знайшли нічого – дурня, головне, що “прославили” обшуком, натякнули на ймовірну злодійкуватість… Нехай примітивно, але похитнули певним чином довіру односельчан, “як луною” по селах пройшлося про нібо-то якісь правові негаразди у земляків. Також навмисно розповсюдили інформацію серед контрагентів – партнерів фірми, які мали б, за задумом фіскалів-рекетирів, засумніватись: чи варто мати справу з ТОВ “Мрія Агро Підгайці”?

До честі партнерів фірми, досконало знаємо про це, вони, ані на мить , не засумнівались у порядності ТОВ “Мрія Агро Підгайці”. Бо і самі проходили через такий, традиційний для нинішніх фіскалів, “прес”. Тому і розуміють, що чергове, начебто кримінальне, переслідування головно пов’язане з примітивним прагненням “скосити” хабар з бізнесменів за злочин, якого вони не скоювали. А у разі невдачі, помститись непоступливим підприємцям, банально, доведенням їх до банкрутства.

Зараз юристи ТОВ “Мрія Агро Підгайці”, маючи беззаперечні докази, оскаржують у судах “бєзпрєдєл” тернопільської податкової поліції.

Редакція у цей процес не може втручатись. Але обов’язково зробимо те, що у наших силах – триматимемо перебіг подій на постійному контролі і розповідатимемо, хто переможе. Службісти, які утримуються за рахунок податків і прагнуть хабарів, чи підприємці, які ці податки сплачують і хабарі давати не хочуть і не будуть?

ДЖЕРЕЛО: ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *