Тернопіль відвідали столичні експерти, які оцінили роботу котелень на альтернативних видах палива

У Тернополі провели семінар Держенергоефективності. Наша область стала шостою в країні, де провели подібний захід.

Під час семінару столичні експерти ознайомилися з програмою енергоефективності та енергозбереження Тернополя та відвідали котельні на альтернативних видах палива, які запрацювали у місті.

Зі слів директора Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрія Шафаренка, у рік Україна закуповує імпортного газу на суму більше 3 млрд. доларів, тому діяльність Тернополя у плані енергоефективності є дуже важливою.

– У вашому місті є господарі, оскільки ви працюєте з багатьма міжнародними організаціями, кошти яких спрямовуєте на енергоефективні заходи, – каже Юрій Шафаренко. – Ця діяльність є дуже показовою, тому що ви економите споживання на кінцевому споживачі, таким чином залишаєте кошти працювати на регіони. Молодці.

Як зазначив очільник Тернополя Сергій Надал, в державі на сьогоднішній день також відбуваються позитивні зміни, які дозволяють органам місцевого самоврядування встановлювати тарифи теплопостачання для населення.

– Такі кроки означають, що завдяки виробленню тепла з інших джерел енергії вигоду зможуть отримати самі споживачі, тобто це зменшення ціни, а також окремі мікрорайони міста матимуть цілодобову подачу гарячої води, а не за графіком, як це є зараз, – зазначив міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *