Тернопіль потрапив у список українських міст, через які прокладуть міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4

Через Тернопіль пройде міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4. Загалом українська частина маршруту починається від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею.

Майбутній веломаршрут охоплюватиме шість областей: Львівську, Тернопільську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську. Протяжність української ділянки складе понад 700 км.

Подальша робота над проектом включає в себе розробку стратегії та затвердження веломаршруту на рівні профільних міністерств, прокладання велодоріжок на ділянках, де це необхідно, встановлення навігації тощо.

– ЄвроВело це велика система міжнародних маршрутів у Європі. Маршрут №4 йде з Франції до України, тобто з Заходу на Схід. Веломаршрут буде маркуватись і також у майбутньому на маршруті буде розвиватись необхідна інфраструктура, – розповів координатор ЄвроВело в Україні Олександр Папірний. – На літо у нас запланований промотур за участю міжнародних представників ЄвроВело інших країн. Очікуємо делегацію з Польщі, Білорусі та Словаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *