Тернопіль перше місто в країні, де створили «Дорожню карту утримання шляхово-мостового господарства Тернополя взимку»

Виконком міської ради затвердив новий план прибирання міста у зимовий період. “Дорожня карта” розроблена з врахуванням роботи відповідних служб США та Канади.

За словами міського голови Сергія Надала, дана ” карта” доповнювалася пропозиціями експертів, а її реалізація дасть змогу очищати місто від снігу за максимально короткий термін.

Також, як зазначив очільник міста, Тернопіль перше місто в країні, де створили таку карту і запозичили досвід у інших країнах.

–  Загалом у документі розписано поетапне виконання робіт у чотирьох групах: це попередження – оброблення покриття технологічними матеріалами, що запобігають утворенню ожеледі та сприяють її ліквідації; очищення – згрібання, підмітання снігу; видалення – формування снігового валу з подальшим його вивезенням у спеціально визначені снігозвалища; догляд – ліквідація ожеледі та боротьба із слизькістю доріг і тротуарів. Система розподілена за трьома рівнями: зелений, жовтий та червоний. А це відповідно три, дві та одну годину, за які населення буде проінформоване про початок прибирання і за цей час зможе скоригувати свої плани, а водії тимчасово можуть забрати автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту, – розповів очільник міста Сергій Надал.

Ознайомитись із цією картою можна на сайті міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *