Тернопіль отримав 160 тисяч євро інвестицій для розвитку культури в місті

В Тернополі завершився інвестиційний проект, спрямований на розвиток культури в місті. В рамках проекту в Тернополі працювали дві сучасні медіа лабораторії  та було закуплено сучасне комп’ютерне, світлове та звукове обладнання на суму 160 тисяч євро.

Серед наявної техніки: професійні відеокамери, фотоапарати, обладнання для монтажу фільмів, проекційне обладнання, музичні інструменти, які використовуватимуться виключно для потреб Українського дому «Перемога» та ПК «Березіль».

У лабораторіях дорослі та діти могли реалізовувати свої ідеї розвитку культури у місті, навчалися використовувати цифрові технології при обробці фото- та відео зображень, аудіо матеріалів, освоювали навички анімації, тощо.

За словами заступника начальника управління культури та мистецтва Василя Кармазина, даний проект дозволив місту відкрити нові горизонти розвитку культури, налагодити співпрацю з іншими містами, Європейським Союзом та спільно реалізовувати нові ідеї. Окрім того, наразі розглядається питання продовження діяльності медійних лабораторій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *