Тернопіль очищається від МАФів, незаконного будівництва та самовільної реклами

У Тернополі продовжують боротьбу з МАФами. Зокрема, від початку року фактично демонтовано 30 об’єктів, з них 18 тимчасових споруд демонтовано примусово, а 12- добровільно.
Від МАФів  вже раніше була очищена площа Героїв Євромайдану, забрали кіоски «Інтерпресу» на вулиці Л.Українки, Гетьмана І. Мазепи, Київська, Сагайдачного, Симоненка, Чорновола, Хмельницького, Живова, Руська. Також прибрали одинадцять кіосків ПП «Оранж-А» на однойменному ринку.
– Будь-які будівельні роботи у Тернополі мають проводитися лише за умови наявності всієї необхідної дозвільної документації. Ми не допустимо у місті нові будівельні афери, «нових Щепановських». Нещодавно одна сумнозвісна будівельна фірма з штаб-квартирою у Хмельницькому почала продавати квартири у будинку, на будівництво якого вона не мала потрібних документів. Цю будівельну аферу вже зупинено, а обдурені люди, які вклали свої кошти, отримали можливість отримати квартири у будівельних компаніях, які здійснюють законне будівництво, – розповів міський голова Сергій Надал.
Ще одним важливим аспектом очищення міста є боротьба з незаконною встановленою рекламою. Так, нещодавно демонтували світлові рекламні площини з вулиць Миру, Будного та пр. Злуки. Демонтаж відбувся за рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *