Свободівці Прикарпаття долучилися до організації та проведення ХХІХ Всеукраїнського шахового турніру

26-28 січня 2018 року в Калуші відбувався ХХІХ Всеукраїнський шаховий турнір пам’яти Степана Бандери. Традиційно до його проведення та організації долучилися Івано-Франківська обласна та Калуська районна організації ВО “Свобода”.

Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на сайт СВОБОДА.

Член оргкомітету змагань, депутат обласної ради, свободівка Оксана Тебешевська на церемонії відкриття турніру привітала учасників, підкреслила важливість пошанування українських героїв, розповіла про неоціненну роль Степана Бандери в боротьбі за самостійну Українську державу.

“Турнір пам’яти Степана Бандери, ‒ наголосила націоналістка, ‒ це не просто спортивні змагання. Це гартування бандерівського духу, глибше розуміння тих морально-ідейних засад, на яких мають формуватися молоді націоналісти. Перебуваючи на малій батьківщині Провідника, кожен доторкається розумом і серцем до його висоти ‒ незламності у боротьбі за волю України, вірного служіння українській справі, жертовності задля добра і волі свого народу”.

Три дні тривала безкомпромісна боротьба на шахівницях. І не тільки ‒ 27 січня учасники змагань мали змогу відвідати родинне обійстя Степана Бандери і музей в Старому Угринові.

Найсильнішим шахістом на цей раз виявився кандидат у майстри спорту з Долини Михайло Кепещук, який отримав Кубок турніру, медаль, грамоту і грошову винагороду; друге місце посів майстер спорту зі Львова Олег Терлецький, третє ‒ майстер спорту з Чернівців Михайло Ярмистий.

Серед жінок найсильнішою була першорозрядниця з Калуша Анастасія Мокрецька, другий результат у калушанки, першорозрядниці Юліани Німак, третій у першорозрядниці з Івано-Франківська Наталії Палагіцької.

Призери змагань були відзначені медалями, грамотами, отримали грошові винагороди, а всі діти-учасники, завдяки голові Івано-Франківської обласної ради Олександрові Сичу, ще й перше число чудового українського дитячого часопису “Дзвіночок”.

Учасників та гостей запросили на ХХХ ювілейний турнір пам’яті Степана Бандери у наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *