Субсидія буде перепризначена до кінця липня

90-95% усіх справ щодо перепризначення субсидій фахівці планують обробити до кінця місяця.Тому вже у серпні надійдуть платіжки із врахуванням субсидій за липень і травень. Про це повідомляє директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Він зазначає, що затримка у призначенні житлових субсидій відбулась у зв᾽язку із прийняттям постанови Кабміну № 300 та значною заборгованістю киян за житлово-комунальні послуги. Проте після обробки відповідних даних та перепризначення субсидії автоматично з᾽явиться переплата, яку громадяни зможуть використати під час подальших платежів.

«Якщо киянин не бачить у платіжці суму субсидії, то він насамперед має звернутись до органів соціального захисту та запросити інформацію по своїй справі. В разі заборгованості рекомендую не накопичувати борги далі, а звернутись до надавачів послуг і ліквідувати заборгованість, або укласти договір про реструктуризацію боргу на зручних для себе умовах», – наголошує Юрій Крикунов.

Тим, хто не побачив у платіжках призначених субсидій фахівці рекомендують сплатити за послуги відповідно отриманих рахунків, оскільки призначену державою допомогу вони отримають у серпні одразу за два місяці. Інакше боржники автоматично втратять пролонгацію субсидій.

Оперативну інформацію щодо заборгованості за користування газом кияни мають можливість за телефоном «Київгазу» 495-04- 05 або онлайн на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *