США не робитимуть різких кроків у зовнішній політиці

Найближчим часом США не робитимуть жодних різких кроків ні стосовно України, ні стосовно Сирії, що грає на руку Президентові Росії Володимиру Путіну. Про це в коментарі мережевому виданню «Обозреватель» розповів співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.

«Путін повинен буде прискоритися і в Україні, і в Сирії, тому що будь-який наступний президент у США відчуватиме себе вільніше, ніж

Барак Обама. Він або вона точно будуть жорсткіше ставитися до Росії», — сказав пан Мельник.

vibory-usa-Collage-2016Експерт упевнений, що США не підуть на повномасштабну сухопутну операцію в Сирії. «На Близькому Сході зараз різкі рухи робить лише Росія. Можливо, США використовуватимуть сили спеціальних операцій і авіацію. Тобто робитимуть те, що і зараз», — зауважив експерт.

Пан Мельник додав: «США повинні “повернутися” до Європи. За часів Барака Обами був “поворот” до Азії. Тепер США повинні нагадати всім, що саме вони є основним гарантом європейської безпеки».

«Усім гравцям потрібно виходити з того, що війна на Донбасі і загроза загальноєвропейській безпеці можуть існувати десятиліттями, якщо не роками. Війна такої інтенсивності, як зараз, може йти довго, якщо не піднімати політичну ціну для Росії», — підсумував пан Мельник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *