Справою екс-комуніста Сергія Фореста займатиметься поліція

У Житомирі СБУ розглянули заяву від депутатки Олени Галагузи, яка звинуватила активіста Сергія Фореста у розповсюдженні інтерв’ю, що містить ознаки пропаганди Комуністичної партії України. Після розгляду СБУ справу скерували до поліції.

“Отримала відповідь від СБУ щодо злочину Фореста, який оприлюднив інтерв’ю на тлі забороненої комуністичної символіки із лідером цієї політсили в Україні Симоненком. Справу скерували до поліції. Зважаючи на те, що поліція ще сама не знає, чим має займатися, оскільки функції поки не узаконені (а на це мені днями бідкалися полісмени), то не відомо коли притягнуть до відповідальності таких діячів. Позитив у тому, що більше вони брехати про свої погляди і прикриватися інтерв’ю з шахраями, які носять червоно-чорні стрічки, а в кишені дулю тримають, не будуть. До поліції щодо цього злочину звернулися інші мої побратими. Тож чекаємо відповіді і тримаємо на контролі”, – розповіла Олена Галагуза.

У СБУ надали відповідь депутатці, в якій пояснили чому скерували заяву до поліції та надану інформацію врахують у подальшій оперативно-службовій інформації.

Нагадаємо, що Галагуза заявою в СБУ “привітала” з Днем народження житомирського активіста Сергія Фореста.

Джерело: zhitomir.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *