Спочатку – нові правила, а потім – нові вибори

«Корупційні звинувачення уряду Яценюка і офшорний скандал навколо Президента підривають міжнародну репутацію нашої країни і руйнують залишки хиткої стабільності всередині держави» – заявляють в Русі за Суверенний Розвиток.
«Це промовисте свідчення, що політичний клас, який прийшов до влади після Революції Гідності, виявився неспроможним відповісти на два виклики, що постали перед Україною: викликом війни, який кинув Путін, і потребою внутрішньої модернізації. Влада запропонувала капітулянтські «мінські домовленості» і замість економічної трансформації та руйнування корупційних схем просто осідлала і розподілила між собою основні фінансові потоки».
На думку ініціаторів Руху, небезпека полягає також і в тому, що окремі політичні сили в країні зараз пробують зіграти на цих реальних проблемах і піднімають на щит ідею дострокових парламентських виборів. Це ще більше розхитає внутрішню ситуацію і точно буде використано російським агресором для послаблення і внутрішньої фрагментації України.
«Вибори за старими правилами нічого в країні не змінять. Вони призведуть до ще більш мозаїчного складу майбутньої Верховної Ради, послаблять і владу, і державу.
Вихід ми вбачаємо у створенні широкого Руху, який буде домагатися укладення в Україні нового суспільного договору між громадянами у формі прийняття нової Конституції, яку напишуть обрані народом Конституційні збори без діючих політиків і урядовців.
Така велика домовленість народу про власне майбутнє, на наше переконання, зможе убезпечити Україну від руйнівних сценаріїв, які нав’язуються з різних боків, і стати початком будівництва нової держави за новими правилами».
«Спочатку – нові правила, а потім – нові вибори», – заявляють ініціатори Руху за Суверенний Розвиток.
___________________________________
Довідково:
Ідея створення щодо необхідності створення Руху за Суверенний Розвиток була обговорена на Установчій конференції 4 березня 2016 року в Києві. Конференція зібрала 250 активістів з більшості областей України.
Серед ініціаторів відомі громадські і політичні діячі: В.Шишкін, Т.Стецьків, С.Хмара, О.Скіпальський, В.Жердицький, журналіст С.Гармаш, Голова Антирейдерського союзу А.Семидідько, Голова фонду «Омріяна Україна» О.Толкачов, аналітик О.Кочетков, історик І.Марков, професор-психіатр О.Фільц та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *