Спецпрокурор США Мюллер розслідує дії зятя Кучми олігарха Пінчука

Спецпрокурор США Роберт Мюллер розслідує транш українського бізнесмена Віктора Пінчука за виступ Дональда Трампа під час передвиборної кампанії.
Про це пише The New York Times.
Слідчі викликали в суд представників фонду Trump Organization, спираючись на дані про спільний бізнес з іноземцями. Компанія вже передала документи про пожертвування українського мільярдера в розмірі $ 150 тисяч, яке він зробив у вересні 2015 роки за відео виступ Дональда Трампа на конференції YES в Києві.
Внесок Пінчука опинилася найбільшим з тих, які фонд отримав в 2015 році, не рахуючи коштів самого Трампа. Виступ Трампа транслювалося на конференції “Ялтинська європейська стратегія”, яка просуває політику ЄС для України.
У заяві Фонду Віктора Пінчука сказано, що він звернувся до Трампу і інших світових лідерів, щоб допомогти “просувати зміцнюються зв’язки між Україною і Заходом”.
За даними ЗМІ, Мюллер також попросив фонд Трампа передати документи і електронні листи про декілька росіян. Їх імена не розкриваються.
Трамп розкритикував це розслідування, назвавши його “полюванням на відьом” і заявив, що передав понад мільйон сторінок в документах спеціальному прокурору.
Мюллер також вивчив угоду на будівництво вежі Трампа в Москві.
В щорічний рейтинг мільярдерів за версією американського журналу Forbes потрапили сім українських бізнесменів. Активи Віктора Пінчука оцінили в $ 1,4 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *