Собчак пустять до Криму

Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак може отримати дозвіл української сторони на відвідування окупованого Криму тільки після низки спеціальних перевірок. Про це сказала перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар в коментарі Крим.Реалії.

«Вона, як громадянка Росії, відповідно, як іноземний громадянин, має право в’їзду на територію Криму через материкову Україну. Для цього є постанова, що регламентує перетин адмінкордону для іноземних громадян. Такі документи подаються в міграційну службу, яка має право розглядати такі документи до 5 діб, перш ніж видати відповідний пропуск. У разі якщо вона, наприклад, відвідувала Крим через закриті пункти пропуску і це стане відомо відповідним службам – їй можуть заборонити в’їзд навіть на територію материкової України», — сказала Джеппар.

Нагадаємо, сьогодні Ксенія Собчак заявила, що надіслала запит до Міністерства закордонних справ України із проханням надати їй дозвіл на відвідування Криму. За її словами, вона поїде на півострів тільки через материкову частину України та не порушуватиме українського законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *