Смартфони Apple та Samsung перевірили на куленепроникність

Часто можна почути історію або побачити у фільмі як книга, фляжка, а часом і смартфон рятують від кулі. Вони стають тим бар’єром, який зберігає життя.

Блогери неодноразово перевіряли, чи завжди мобільний пристрій може прийняти «удар» на себе. Вони провели кілька експериментів з телефонами та зброєю.

В результаті, переконалися, що довіряти ґаджетам на 100% не варто. Куля від гвинтівки проходила крізь корпус пристрою, не затримуючись.

Але одному з них прийшла в голову ідея, скільки ж треба смартфонів, щоб гарантовано зупинити небезпечний заряд. Для експерименту він вибрав по сім смартфонів від виробників Apple і Samsung. Він взяв флагманські моделі Galaxy S7 і iPhone 6s. Стріляв по ним він з автоматичної гвинтівки FN FAL.

В результаті тесту ряд з iPhone показав себе краще, ніж колона з смартфонів Galaxy. Ймовірно вся справа в матеріалі корпусу. У більшості апаратів Apple він виготовлений з металу, а у південнокорейських пристроїв – зі скла.

Після винесення остаточного вердикту, блогер дозволив друзям знищити смартфони. Вони розстріляли їх з принесеної із собою зброї.

 

Джерело: ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *