Скандальна родина Шевченко рветься до влади, аби просувати свій бізнес

Як повідомляє сайт ФРАНИК NEWS, артія “Українське об’єднання патріотів — УКРОП” висунула кандидатів для участі у проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року. Відповідне рішення було ухвалене на 8-му з’їзді УКРОПу 27 травня в Києві, участь у якому взяв 41 делегат. Висуванці партії боротимуться за мандати в усіх семи округах, де призначені вибори, інформує прес-служба партії.

Зокрема в окрузі №85 в Івано-Франківській області (виборчий округ з центром у Калуші) балотуватиметься Віктор Шевченко, підприємець, депутат обласної ради від УКРОПу.

Віктор Шевченко народився 1980 року. Закінчив Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії УКРОП, очолює комісію з питань промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Проте найцікавіше те, що пан Віктор – молодший брат Олександра Шевченка – власника ТК “Буковель”, нині народного депутата. Тому стає зрозумілим, звідки у Віктора Шевченка активи “Буковель” (“VODA” бар).

Олександр Шевченко є лідером Прикарпатського УКРОПу, його пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським.

Очевидним є банальне бажання однієї сім’ї прибрати до рук якомога більше влади, аби, завдяки цьому, просувати свій спільний бізнес. “Буковель”, фактично, уже став монополістом на ринку, що “дусить” нові цікаві проекти та не дає залучати інвестиції та розвивати інфраструктуру. Влада у руках сімейства Шевченко призведе до того, що українці не матимуть жодного вибору, а через високі та, навіть, захмарні ціни, закордонні туристи ігноруватимуть “золотий” відпочинок у Карпатах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *