Що вінничани думають про «Тарифний майдан» у центрі міста (ОПИТУВАННЯ)

Проїжджаючи центральною вулицею міста, вінничани вже не перший день спостерігають так званий «Тарифний майдан», створений Віктором Малиновським (лідером обласного осередку Партії пенсіонерів України) під час місцевих виборів. Основними вимогами «майдану» були і є: зниження комунальних тарифів та їх прозора обґрунтованість, підвищення соціальних стандартів. Що цікаво, міськвиконком немає ніякого регульованого впливу на вищеперераховані питання. Яку насправді мету поставили перед собою кілька людей біля намету, що періодично там міняються – невідомо.

Журналісти порталу PressPoint вирішили запитати у жителів Вінниці, про їх ставлення до так званого «Тарифного майдану» і на чому воно грунтується?

Загалом, позиція вінничан у питанні доцільності «майдану» досить неоднозначна.  Переважна більшість вважає, що це «проплачена» акція, метою якої був піар під час минулих виборів. Але є й думки стосовно того, що через ось такий, своєрідний, «страйк» можна достукатись до влади і нагадати їй про своє важке становище.

Далі – коментарі:

Микола, 21 рік, студент
Так званий “Тарифний майдан”, на мою думку, піар хід перед місцевими виборами, коли там були палатки багатьох політсил, зараз наче залишились лише пенсіонери. Однак за минулий місяць в мене плата за комунальні послуги зросла більше ніж в 2 рази, якісь дії проти цього підтримую, але якщо це тарифний майдан, то на першій сесії облради повинні були піднімати це питання тарифів, а не обмежуватись питаннями кадровими, хто займе якусь посаду.
Громадянське суспільство повинне реагувати на дії влади, але “Тарифний майдан” робить це безтолково.

 

Юлія, 20 років, офіціант
Позитивне ставлення, адже це люди якi намагаються зробити наше життя кращим. Тарифи дійсно зависокі. А зарплати не зросли ні на копійку. Якщо влада не реагує – варто їй показати, хто ми і які у нас проблеми.

Марина, 21 рік, студентка
Мені здається, що це проплачена акція, і пенсіонери самі не переслідують точних цілей. Дивно, що влада ніяк не звертає на це увагу і не намагається врегулювати цю ситуацію.

Руслан, 24 роки, музикант
Ну, я думаю, що це просто звичайний фарс як і інші нинішні мітинги у нашій країні. Ми вже бачили “Тарифний майдан”, який був організований Радикальною Партією Ляшко, і як тільки вибори місцеві пройшли, на наступний день він був згорнутий. А що тарифи, хіба стали менші? Так що – це просто зайва реклама, до речі, безкоштовна. Ну а якщо вони і справді хочуть домогтися зменшення тарифів, то мітингувати явно потрібно не біля Вінницької міської ради, а як мінімум у Кабміні!

 

Сьогодні, 4 грудня, Вінницький міський суд розпочав слухання справи по «Тарифному майдану», в якій позивачем виступив лікар-анестезіолог, учасник АТО Олександр Карпенко. Колективний відповідач був представлений натовпом людей похилого віку на чолі з Віктором Малиновським. На жаль для Карпенка і на щастя для Малиновського зі свитою, засідання судді перенесли. Слухання відбудеться 10 грудня.

 

Віталій Луков
фото надані учасниками опитування

Джерело: vn.presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *