Сергій Надал у зоні АТО привітав тернопільський батальйон «Збруч» з другою річницею створення

Продукти, воду, бензопили та інші інструменти, військове спорядження повіз у зону АТО міський голова Сергій Надал. Все це він передав бійцям батальйону Збруч, який відзначає 2-річницю з дня створення. Також Надал передав командиру батальйону, підполковнику Ігорю Ларіну документи на нещодавно відремонтований за кошти міської ради КАМАЗ.

– Героїзм, мужність, сміливість та патріотизм – саме ці риси притаманні кожному бійцю батальйону «Збруч». Уже другий рік ви бороните мир та спокій на нашій землі, захищаєте українську територію від посягань російських найманців і, переконаний, з такими військовими скоро ми будемо святкувати перемогу. Жителі Тернополя та міська рада роблять усе можливе, щоб підтримати вас, надати необхідну допомогу. Так і сьогоднішня передача від мешканців міста – це наш невеликий внесок у боротьбу із російським ворогом, – зазначив Сергій Надал. – З нагоди вашого свята хочу побажати усім незламності духу, здоров’я та щастя, а також Божого благословення. З гідністю виконуйте свій обов’язок та повертайтеся до рідних домівок, де на вас чекають рідні та близькі.

Нагадаємо, що Тернопільська міська рада опікується добровольчим батальйоном «Збруч», який був створений з числа мешканців Тернопільщини, та часто передає військовим необхідні речі та здійснює ряд інших заходів.

Зокрема, для підтримки військовослужбовців було розроблено «Програму обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону», у рамках якої й проведено ремонт військової техніки – КАМАЗу та відправлено його на Луганщину. Також діє програма реабілітації бійців АТО, яка надає безкоштовну медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомогу військовим у Тернополі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *