Сергій Надал ранковий об’їзд міста розпочав з мікрорайону “Аляска”

У Тернополі на стадії завершення капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Володимира Великого, 4. 20 квітня, під час ранкового об’їзду міста, очільник Тернополя Сергій Надал побував за вказаною адресою, щоб проінспектувати стан виконання ремонтних робіт.

–          У дворі на вул. В. Великого, 4 завершено роботи із асфальтування проїжджої та пішохідної частин, наразі працівникам залишилося доробити відмостки. На прохання мешканців, у цьому дворі ми розширили проїзну частину та збільшили кількість місць для паркування автомобілів, – зазначає міський голова. – Підрядники працюють, тому найближчим часом ремонт двору буде повністю завершений.

Нагадаємо, що минулого року були відремонтовані сусідні двори на бул. Вишневецького, 3, 5, 7.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, цього року у місті виділено більше 37 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг, майже 40 – на ремонт житлового фонду, 6 – на ремонт тротуарів та понад 20 – на ремонт скверів, Набережної ставу та парків.

Усі ремонті роботи знаходяться на особистому контролі в міського голови, який кожного ранку здійснює об’їзд міста та контролює стан їх проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *