Сергій Надал привітав військовослужбовців і вручив їм пам’ятні медалі

Міський голова Сергій Надал привітав військовослужбовців та представників громадських організацій, які об’єднують військовослужбовців та учасників АТО.

Бійці отримали пам’ятні медалі «25-річчя Збройних сил України», цінні подарунки та подяки. Загалом нагородили 75 осіб.

– Військовослужбовці завжди були патріотами України. Вони першими підтримали Незалежність України, піднімаючи над своїми військовими частинами та кораблями синьо-жовтий український стяг, – зазначив очільник Тернополя. – Сьогодні військовослужбовці — це справжня еліта, якій довіряє українське суспільство. Українське військо заслужили цю довіру на передових кордонах оборони української державності.

Як зазначив командир 44-ї артилерійської бригади яка дислокується в Тернополі, полковник Сергій Баранов, у 2017 році в Тернополі продовжать відновлювати і покращувати військове містечко.

– Хочу усіх привітати з Днем Збройних Сил України, побажати здоров’я, щастя, миру, злагоди. У нас великі плани на 2017 рік, адже зараз іде відновлення військових містечок у Тернополі та області. На жаль, цим поштовхом до відновлення нашої армії стала війна. Попереду роботи ще багато і ми повинні її виконувати добре, – підсумував Сергій Баранов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *