Сергій Надал привітав військових з другою річницею створення 44-ї артилерійської бригади

Очільник Тернополя привів з Днем народження 44-ї артилерійську бригаду, яка дислокується в Тернополі та виконує бойові завдання у зоні проведення АТО.

Сергій Надал зазначив, що для того, аби місто мало свою артбригаду, керівництво Тернополя та області зробило все можливе. Зокрема, тернополяни підтримували та долучалися до облаштування частини.  Окрім того, на потреби військової частини було передано побутову техніку, а у приміщеннях проведено ремонтні роботи.

Мерія Тернополя й надалі буде опікуватись військовою частиною, допомагати військовим систематично і забезпечувати необхідними речами.

–          Я пишаюся тим, що славна 44 бригада дислокується у Тернополі і асоціюється саме з Тернополем. Незважаючи на те, що у 2012 році злочинний режим Януковича розформував військову частину, у 2014 році нам вдалося повернути у Тернопіль артилерійську бригаду. Тому святий обов’язок міської влади Тернополя підтримувати тернопільську бригаду. Ми більше не маємо права повторювати помилку і забувати перевірену віками істину: «Якщо не годуєш свою армію, будеш годувати чужу». Ще раз вітаю наших героїв-артилеристів, всю громаду Тернополя з Днем народження нашої артилерійської бригади. Поки артилеристи стоять на сторожі, мирні українці можуть спати спокійно, – зазначив Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *