Сергій Надал зустрівся з учасниками акції «Студентська доба»

У Тернополі відбувається акція «Студентська доба». Вп’яте її організовує Молодіжне об’єднання «Файне місто» за підтримки Тернопільської міської ради.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Уже традиційно учасники акції протягом доби в Українському домі «Перемога» вдосконалюють свої знання, беруть участь в тренінгах, працюють над реалізацією власних ідей на рівні університетів та міста, а також вирішують актуальні проблеми молоді.Про співпрацю молоді та влади учасникам акції розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Ця акція створює комунікаційний майданчик для спілкування студентського активу міста з різних навчальних закладів. Чимало проектів реалізовуються в місті з ініціативи та підтримки саме студентів та молоді. Щорічно понад 50 заходів ініційованих молодіжними громадськими організаціями міста отримують значну підтримку зі сторони міської ради. На реалізацію даних проектів спрямовуються не лише фінансові, але й інші ресурси виконавчих органів ради, – зауважив Сергій Надал. – Тож закликаю студентів бути активними, пропонувати нові проекти для розвитку та промоції міста».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *