Сергій Алєксєєв: цей рік буде останнім, коли судді подаватимуть декларації у паперовому вигляді

Вища кваліфікаційна комісія суддів ухвалила важливе рішення – цей рік буде останнім, коли декларації подаватимуть у паперовому вигляді. Про це у себе на сторінці Фейсбук написав народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Алєксєєв.

Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на solydarnist.org.

“До 1 лютого судді мають заповнити та подати до Вищої кваліфікаційної комісії суддів декларації родинних зв‘язків та доброчесності. Це вимоги закону «Про судоустрій та статус суддів», що є частиною судової реформи. Саме через це, а також необхідність проходити кваліфікаційне оцінювання, деякі судді ще до початку судової реформи подали у відставку. Неподання цих декларацій або ж подання неповних чи неправдивих відомостей тягне за собою дисциплінарну відповідальність, що може призвести і до звільнення такого судді”,- підкреслив парламентар.

“Напередодні Вища кваліфікаційна комісія суддів ухвалила важливе рішення – цей рік буде останнім, коли декларації подаватимуть у паперовому вигляді. Від сьогодні вже запрацювала електронна система декларування родинних зв‘язків та доброчесності. Заповнити усі необхідні форми можна на сайті ВККС, де ці декларації в подальшому будуть у вільному доступі. Паперові декларації прийматимуть тільки до кінця січня”, – зазначив Сергій Алєксєєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *