Сахновщинські партійці провели акцію з виховання поваги громадян до державних символів України

Сахновщинські партійці провели акцію з виховання поваги громадян до державних символів України.

Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на СОЛІДАРНІСТЬ.

28 січня виповнилось 26 років від дня затвердження національного синьо-жовтого прапора – Державним прапором України. З цієї нагоди активісти  Сахновщинської районної організації партії «БПП «Солідарність» привітали мешканців району державним символом.

За словами керівника секретаріату районної організації партії Лідія Яцини, з метою виховання поваги громадян до державних символів України ми вирішили провести своєрідний патріотичний захід.

«За останні роки Прапор України став більше, ніж офіційний символ. Він наповнився новим змістом і значенням. Ми повинні оберігати та шанувати Державний прапор України як національну святиню», — наголосила Лідія Яцина.

Довідка: 28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову Про затвердження державним прапором України Національного прапора. В ній зазначається: Державний Прапор України «являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *