Робоча група підтримала ініціативу щодо зупинення скандального будівництва на Андріївському узвозі

Робоча група при постійній комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Київради підтримала проект рішення щодо розірвання договору оренди землі з ПП «Маркон», яке має намір збудувати на Андріївському узвозі 9-поверховий готель.

Засідання робочої групи, яку очолює депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Ольга Балицька, відбулося 31 січня.

Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на kyiv.samopomich.ua.

Члени робочої групи підтримали проект рішення, який створили на основі місцевої ініціативи, поданої керівником юридичного департаменту «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Єгором Недашківським та громадою Андріївського узвозу. У документі йдеться про розірвання договору оренди земельної ділянки з підприємством «Маркон», яке має намір звести готельний комплекс на Андріївському узвозі. Така ініціатива зумовлена тим, що майбутній готель, який знаходитиметься на території пам’ятки містобудування національного значення «Замкова гора», планується висотою в 30 метрів. В той же час, допустима висотність на цій території – 9 метрів.

Додамо, 1 лютого комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування Київради планує розглянути вищезгаданий проект рішення. Після цього документ винесуть на голосування під час пленарного засідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *