Рівнянка розказала про те, як “здалася” державі

Своїми роздумами про сплату податків з власного досвіду поділилася рівнянка Світлана Мельник у своєму блозі “Переваги” податкової або як добровільно “здатись у казну”, про це повідомляє сайт Електорат з посиланням на Ого.
Хочете добровільно допомогти державі і заплатити податки – легко. От тільки “здаватись” доведеться власноруч. Історія про те, як звичайному рівнянину вдалось заплатити податок на нерухомість.Колись автор Декларації незалежності США Франклін сказав: “У житті неминучі дві речі – смерть і податки”. З однією з цих неминучостей зіткнулась я не так давно – подактова. Про наші держустанови рідко можна почути щось хороше і так страшно йти туди з розумінням того, що ймовірність переконатись у протилежному – рекордно низька.
Познайомитись з Центром обслуговування платинків податків у Рівному мене змусив борг державі. Про який, до речі, можна просто … мовчати. Саме так! Не прийдете здаватись добросовісно зекономите три сотні точно, а то й – більше. Втім, совість не давала мені спокою вже місяць і я добросовісно пішла здаватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *