Рівненська політична корупція буде перевірена

Вже маємо коефіцієнт корисної дії від нашої публікації від 13 вересня, в якій йшлося про підозру в політичній корупції. Прес-служба ВО «Батьківщина»  у Рівненській області розповсюдила відповідь з цього приводу.

Наводимо її в оригіналі:

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 вересня відбулося засідання розширеного Бюро Рівненської обласної організації партії ВО «Батьківщина» за участю представників Центрального апарату партії.

Бюро розглянуло ситуацію, що склалася навколо фракції «Батьківщина» в Рівненській обласній раді.

Під час засідання Бюро були оприлюднені факти цілеспрямованих провокацій, скерованих проти фракції «Батьківщина», які відбувалися – до, під час та після засідання сесії Рівненської обласної ради 8 вересня 2016р.

Деякі інтернет-ЗМІ розпочали атаку на обласну організацію ВО «Батьківщина», поширюючи безпідставні звинувачення та наклепи.

Микола Кучерук запропонував представнику центрального апарату партії створити комплексну комісію з перевірки діяльності фракції «Батьківщина» та перевірки провокацій, що здійснюються проти ВО «Батьківщина» у Рівненській області.

Одночасно Микола Кучерук звертається до Прокуратури, Нацполіції та СБУ з вимогою перевірити факт отримання хабаря за голосування щодо посади директора «Рівнеоблводоканалу».

Результати перевірки будуть неодмінно нами оприлюднені.

Прес-служба ВО «Батьківщина»  у Рівненській області.

Не залежно від того, коли і з яким результатом завершаться перевірки правоохоронців, своє власне розслідування ми продовжуємо. Деякі результати, пов’язані з конкретними фігурантами, вже маємо і поділимось ними з читачами.

В наступному матеріалі, який вже готується, розповімо про залаштункові колізії, пов’язані з обранням керівника “Рівнеоблводоканалу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *