Рейтинг партії Путіна спробують підняти, показавши росіянам “лик вождя”

Російська пропрезидентська партія “Єдина Росія” через падіння рейтингу перед виборами буде підкреслювати свій зв’язок з президентом країни Володимиром Путіним.

Вона має намір розмістити білборди по всій країні цитуючи президента і з закликом голосувати за партію глави Росії, передає Електорат з посиланням на РБК.

Під час третьої, останньої хвилі агітації, партія спробує поєднати свій рейтинг з рейтингом Путіна, розповіли два співрозмовника видання в керівництві “Єдиної Росії”. За їхніми словами, по всій країні вивісять банери, на яких буде заклик “Голосуй за партію президента. За “Єдину Росію!”. На другому буде цитата Путіна зі з’їзду партії “Цінувати довіру людей, обіцяти тільки те, що зможеш виконати”.

Нагадаємо, на початку вересня газета “Ведомости”, посилаючись на дані “Левада-центру”, писала, що за три тижні до виборів в Держдуму рейтинг “Єдиної Росії” різко впав. Частка росіян, готових проголосувати за партію влади на виборах до Держдуми, за останній місяць зменшилася з 39 до 31% всіх опитаних і з 57 до 50% тих, хто на вибори точно прийде і вирішив, за кого голосує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *