Радник Порошенка влаштував гучну вечірку на одному з найдорожчих курортів світу

Власник агрокорпорації «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, який також є радником президента України Петра Порошенка, влаштував гучну вечірку на одному з найдорожчих гірськолижних курортів світу Куршевель у Франції.

Про це повідомляє спільнота «ЄвроМайдан – EuroMaydan» у Facebook.

«На одному з найдорожчих гірськолижних курортів світу – Courchevel, на висоті 1850 метрів у ресторані «La Mangeori» весь зал співає гімн України разом з простим працівником птахофабрики Юрієм Косюком і запиває це все його замовленням на «Dom Peregnon» по 1200 євро за пляшку», – йдеться у повідомленні.

На сайті для подорожей «TripAdvisor» можна знайти інформацію про елітний алкоголь ресторану «La Mangeori». Згідно з прейскурантом, шампанське «Dom Peregnion» 2005 року випуску справді коштує по 1200 євро за пляшку.

За словами активістів, під час відпочинку в ресторані «La Mangeori» позаштатний радник президента України замовив понад 50 пляшок шампанського «Dom Peregnion», а це близько 60 тисяч євро.

«Дякуємо парламентарям і уряду за мільярдні субсидії та дотації вітчизняному птахівництву.  Підкорили Куршевель, підкоримо і Сейшели.
Слава Україні!!!», – резюмується у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *