Путін розповів, що в Україні все гірше, ніж у РФ

Президент Росії Володимир Путін заявив про повну деіндустріалізацію України і додав: у країни є всі можливості, щоб досягти високого рівня розвитку високотехнологічних галузей.

«Життєвий рівень народу катастрофічно знижується, ВВП країни зменшився на порядок, ми зараз говорили про те, що у нас знизилося, але там на порядок знизилося більше, ніж у нас. Відбувається повна деіндустріалізація України», – сказав він у документальному фільмі Володимира Соловйова «Світобудова», передає РІА «Новости».
«А що отримує натомість? Можливо, дадуть право безвізового в’їзду до Європи. Можливо, дадуть. Можливо, ні. Але це не право на роботу, це ж не робоча віза. Але навіть якщо робітники – в якості кого? Няньок, садівників, будівельних робітників – «бери більше, кидай далі»? Хіба це доля і майбутнє такої прекрасної країни з таким чудовим народом, як українці? Та звичайно, ні», – сказав російський президент.
«В України є всі можливості стати високоіндустріальною країною, причому з високим рівнем розвитку високотехнологічних галузей економіки. Ракетобудування, космос, авіабудування, суднобудування, мікроелектроніка, розвиток науки, освіта, де це все? Деградують», – вважає Путін.

 

Джерело: forbes.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *