Путін може відмовитися від Криму, але не залишить Україну

Президент Росії Володимир Путін може припинити війну на Донбасі, а у випадку серйозних економічних проблем може навіть відмовитися від Криму.

Про це у блозі на Newsru.ua пише український журналіст Віталій Портніков.

За його словами, Росія нізащо не залишить у спокої Україну — ні Путін, ні його наступники. Диверсанти постійно намагатимуться дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

Якщо “повернення” Криму викликало такий масовий захват в російському суспільстві, якщо рейтинг бездарного неосвіченого правителя піднявся до небес, то уявіть собі, який резонанс викликало б у всіх цих людей поява російського прапора над Києвом!
— пише Портніков.

На думку журналіста, те, що у нас є свій прапор, своя країна, свій шлях і своє відчуття свободи, практично недосяжне для наших сусідів, і “робить нас територією, з якою необхідно боротися будь-якими засобами”. Росія боротиметься з нами за допомогою терору.

“Тому вони вже тут. Вони готуються до терористичної війни з першого дня Майдану – наша країна вже тоді була, завдяки Януковичу і його союзникам, прохідним двором для російських спецслужб. І цінність цієї війни після перемоги Майдану для них тільки зросла. Вони діятимуть, як зможуть — за допомогою диверсантів, провокаторів, агентів у політичному та журналістському середовищі — тобто за допомогою всіх тих, хто може генерувати хаос і страх. І вони не зупиняться. З ними не можна домовитися. Їх можна тільки перемогти”, — наголосив Портніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *