Проїжджу частину на вулиці Клінічній розширять і зроблять місце для паркування

На вулиці Клінічній триває капітальний ремонт ділянки дороги. Відповідно до проектно-кошторисної документації на ремонт вулиці потрібно 3 мільйони 800 тисяч гривень.

У зв’язку з тим, що було звернення і від лікарні, і від мешканців щодо розширення дороги і відсутності місць для паркування приватного транспорту, міський голова прийняв рішення про влаштування третьої полоси руху на вказаній ділянці.

– Поспілкувавшись із працівниками лікарні, що на вулиці Клінічній, було прийнято рішення розширити проїжджу частину. Окремо зробити тротуар для пішоходів і окремо зробити місце для паркування транспорту. Також буде залишено дві смуги для проїзду транспорту, щоб не було корків і щоб вільно могла проїхати і машина швидкої, і інший транспорт, – каже Сергій Надал.

На даний час підготовчі роботи по заміні дорожного одягу виконані, а саме – здійснено заміну та перенесення інженерних мереж та телекомунікацій  і підготоване  так зване «корито». До кінця тижня планується  влаштувати  нижній шар дорожнього одягу на вказаній вулиці. За сприятливих погодних умов наступного тижня ремонтні роботи будуть завершені, зазначають в управлінні ЖКГ.

Нагадаємо, що капітальні ремонти тривають на  вулицях Клінічній, Пушкіна та Білецькій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *