Про яке скандальне минуле мовчить відомий політик?

Нагадаємо, екс-керівник Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк очолив львівську обласну партійну організацію ВО «Батьківщина».

ЧАСТИНА 1 – ЧИТАЙТЕ ТУТ!

Проте, здається Юлія Тимошенко знала одіозного Цимбалюка іще задовго до подій 2015 року. Ще в 2004 році пан Михайло показав, як готовий оббивати пороги сумнівних політиків. В тому числі, й клякати перед Януковичем.

У той час остання передвиборча кадрова чистка, проведена владою – це заміна в середині липня губернатора Тернопільщини. Тоді публічно Янукович грав вар’ята, висловлюючи обурення, що керівник області Іван Курницький поїхав у відрядження в Австрію. Хоча напередодні сам погодив це відрядження. Коли ж Курницький поїхав, на Тернопільщині, зокрема у Козівському районі, в Плотичі, прийшло стихійне лихо. Тоді ще прем’єр Янукович пообіцяв подання на ім’я Кучми про відставку Івана Курницького – і через кілька днів новим главою Тернопільської держадміністрації став Михайло Цимбалюк.

Але цікаво, що якщо Курницький, якого розкритикував і зняв Янукович, неофіційно вважався ставлеником “донецьких”, то новий губернатор Цимбалюк – “представник ” нелюбої на Галичині СДПУ(о). Таким чином, партія Медведчука отримала тоді шостого губернатора – після Закарпаття, Чернігівщини, Черкащини, Буковини та Львівської області (у останньому випадку зв’язок керівника регіону і СДПУ(о) відбувався через нині вже покійного міністра транспорту Кірпу).

Щоправда, новий керівник Тернопільщини Цимбалюк ніде не заявляв про своє членство чи прихильність до цієї партійної структури. Але місцева преса і аналітики “згадали” про близькі стосунки Цимбалюка з екс–президентом, кандидатом до Верховної Ради Леонідом Кравчуком. У місцевій пресі щоквартально друкувались хвалебні оди Цимбалюка про Леоніда Кравчука.

ПРОДОВЖЕННЯ – У НАСТУПНОМУ МАТЕРІАЛІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *