Про що домовились Порошенко і Ляшко

Людям, які цікавляться і безпосередньо роблять українську політику, добре відомо, що останнім часом радикал Ляшко знайшов собі нового “господаря”, пише Столичний сайт.

Того, хто йому замовляє політичну музику і хто за неї платить. Черговим “замовником” став Президент Петро Порошенко. Одна з замовних пісень – композиція про “пагану” Юлю. Ми вже навіть жартували з цього приводу. Але ж, знаємо, що Олег Валерійович ніколи не був виконавцем-філантропом. Натомість, з кожного свого концерту прагнув отримати максимальний гонорар. Судячи з усього саме на таких умовах Ляшко і “ліг” під президента.

Наші джерела в АП і оточенні самого Ляшка повідомляють, що однією з умов обопільної співпраці стала вимога обрання головою Рівненської обласної ради представника Радикальної партії. Досить жорстка боротьба за цю посаду триває протягом усієї каденції нинішнього скликання облради. Свого апогею вона сягнула цієї осені, коли – 8 вересня – головою обрали представника “Батьківщини” Миколу Драганчука. Наші рівненські колеги-журналісти детально, з усіма позалаштунковими подробицями, висвітлили ті події. Тоді ляшківці “з тріском” програли, але від своєї мрії “порулити” бурштиновою Рівненщиною не відмовились. Не вдалося з Тимошенко – Ляшко пробує з Порошенко. Осіння конфігурація кістяка більшості для обрання головою облради Миколи Драганчука виглядала таким чином –БПП + Батьківщина. А тепер, з огляду на нові, цілком ймовірні, домовленості між Порошенком і Ляшком, для втілення в життя чергового рівненського перевороту місцевим БППістам потрібно сформувати іншу більшість, але вже з ляшківцями. Таким чином, київські домовленості на найвищому рівні, поставили рівненських депутатів з БПП у позу “політичного шпагату”, коли одна нога ще в старій більшості, а другу тягнуть до нової. Чи вдасться такий політично-гімнастичний трюк?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *